אופק- בית לחרשים-עוורים

30/06/2015
 
 

טיולים:

 

בתקופה זו קיימנו טיולים ברחבי הארץ....ביקרנו בנחל שופט, יקב בנימינה, זכרון יעקב, העיר העתיקה בירושלים, שוק מחנה יהודה, נחלאות, חוות התוכים בכפר הס וסדנת  שוקולד בעין ורד. לאחרונה ערכנו פקניק אמיתי בחניון העוורים שביער בן שמן שכלל גם בשרים על האש והכנת סלטים במקום ע"י כלל הדיירים. כל הטיולים מותאמים, מתורגמים ומונגשים בלווי צמוד לכל דייר. עוד בשלב תכנון הטיול אנו מוודאים שהיעד מותאם, נותן מענה ומאפשר לכל דייר להפיק את המירב בעזרת החושים הבריאים שלו. 

 

חוגים:

 

מספר חוגים מתקיימים בבית באופן קבוע: חוג ספורט בו אנחנו מחלצים עצמות ומזיזים את הגוף. חוג חיות בו אנו נפגשים מדי שבוע עם מגוון חיות, מרחיבים את הידע שלנו עליהם וגם נוגעים, מחזיקים ומלטפים.  במקום, גינה טיפולית שנבנתה ומתוחזקת ע"י הדיירים בליווי של מטפלת בגינון. בגינה נמצא צמחי נוי לצד צמחי תבלין וירקות.         

 

                        
דלתנו פתוחה למשפחות הדיירים בכל עת שיחפצו לבוא לבקר או לקחת את הדייר לביקור בבית. אחת לשנה הדיירים מארחים את משפחותיהם בדיור לערב מהנה עם פעילות משותפת וכיבוד כיד המלך.

 

"גדול הנותן מהמקבל...."  דיירנו יצאו ליום התנדבות במרכז חלוקת מזון לנזקקים. זכינו להיות בצד הנותן ולא בצד המקבל. אין דומה לתחושה ולהעצמה שהדיירים חוו ביום זה.

אנו מזמינים כל אחד, משפחות ואנשי מקצוע לבקר ולהתרשם מהמקום. ליצירת קשר לשאלות ולתיאום ביקור:

 

מנהלת ההוסטל רחל סרי  050-9337786    rachels@slavpro.co.il

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד