TalkItt - מחזירה לאנשים עם ליקויי דיבור את הקול שלהם בחזרה

חברת Voiceitt מפתחת טכנולוגיה שתאפשר לאדם עם ליקוי בדיבור לדבר ולהיות מובן באמצעות הקול שלו
18/09/2014
 
 
אמא ובנה משתמשים בטכנולוגיית TalkItt

חברת VoiceItt המפתחת את TalkItt, מבשרת השקת קמפיין מימון המונים באתר Indigogo

האם תהית אי פעם אייך זה לא להיות מסוגל לתקשר את המחשבות והרצונות שלך? אולי אתה מכיר ילד עם אוטיזם שהמציא שפה משלו? אתה מכיר אדם אהוב שסבל מאירוע מוחי ולא מצליח להוציא משפטים ברורים? אולי היית עד לאדם עם מחלה ניוונית כמו ALS או פרקינסון המנסה להזמין פיצה, לקנות כרטיס אוטובוס, או פשוט לבקש הנחיות מאדם זר?

.זוהי המציאות היומיומית של מליוני אנשים בעולם (1.5% מהאוכלוסיה), אשר אינם יכולים להביע את עצמם באמצעות דיבור

.נכון להיום, אין פתרון אשר מאפשר לאדם עם ליקוי בדיבור לדבר ולהיות מובן באמצעות הקול שלו

זהו הפער שחברת Voiceitt מנסה למלא עלידי פיתוח פתרון הנקרא Talkitt , אשר משתמש בטכנולוגית דיבור חדשנית שמסוגלת לזהות דיבור משובש ולתרגם אותו לדיבור מובן בזמן אמת.

זה לא זיהוי דיבור סטנדרטי. אנחנו משתמשים בזיהוי דפוסי דיבור אישים, על ידי אתחול התוכנה עם קולו ודיבורו היחודי של המשתמש. ", אומר דני וייסברג, ממייסדי ומנכ"ל

בעיקרו של דבר מטרת , Talkitt הוא לתת לאנשים עם ליקויי דיבור את הקול שלהם בחזרה.

הסלוגן של Talkitt הוא "לתת את הקול".TalkItt- This is my Voice

אף אחד מהמוצרים הקיימים היום לבעלי חקויי דיבור, אינו משתמש בקולו של הדובר בכדי לתקשר, אלה מנסים לעקוף אותובאמצעות לוחות של תמונות, מעקב תנועות עיניים או תנועת ראש, בכדי לסייע להם לבחור את המילים שהם רוצים לומר. "להפתעתי אין לאף אחד פתרון כמו שלנו המאפשר לאדם לתקשר באמצעות קולו, פתרון קל ופשוט הרבה יותר, נגיש בכל מכשיר נייד ומעודד שיפור הדיבור ", מציין דני

Voiceitt הודיעה ​​כי בכוונתה להשיק קמפיין מימון המונים באמצעות פלטפורמת Indiegogo ב 4 אוגוסט 2014.

מטרת החברה היא לגייס 50,000$ ולהשיק את היישום החדשני שלה Talkitt בתוך שישה חודשים.

"בדרך כלל יש הורה, בן זוג או מטפל שמבין מה שהאדם בעל ליקוי הדיבור אומר. אבל מחוץ לבית, האדם מאד מתקשה לתקשר. עבור מיליוני אנשים זה יכול מאוד מתסכל להזמין כוס קפה. הפתרון שלנו מנסה לעזור להם להשתלב בחברה באמצעות מתורגמן האישי שלהם. החזון שלנו הוא שהטכנולוגיה שאנחנו מפתחים תהיה יותר מדוייקת מהאדם שעד היום הייה היחיד שהבין אותם, לאפשר להם יותר בקלות להשתלב בחברה, בבתי ספר, מקומות עבודה ולהנות מאיכות חיים משופרת. אן תחושה נפלאה ומתגמלת יותר, ממהאפשרות לשפר באופן משמעותי את חייהם של מליוני אנשים הזקוקים לכך ".

באשר לעתיד, וייסברג אומר שטכנולוגית הדיבור החדשנית של החברה תוכל לשמש גם לאוכלוסיות רחבות יותר כמו שיפור טכנולוגית זיהוי הדיבור, שיפור מבטאים, תרגום דיבור של ילדים קטנים, וכדומה. כשמכשירים לבישים הם העתיד, הוא החזון הוא לשלב את הטכנולוגיה ב מכשירים כמו משקפי גוגל ושעונים חכמים.

Voiceitt נוסד בשנת 2012, וצוות המיסדים בוגרי הטכניון, בשלושה מענקי פיתוח מהמדען הראשי במשרד הכלכלה. החברה נבחרה להציג את הפתרון בסתיו הקרוב בארועTEDMED היוקרתי בוושינגטון, זכתה בפרס המיוחד בתחרות העולמית של דויטשה טלקום ,בפרס הראשון בתחרות Israeli Mobile Summit 2014, ומשתתפת בתוכניות MassChallenge ו Orange 4G Innovation Lab. החברה גם יצרה שותפות עם מעל 20 גופים ישראלים אירופיים, כולל בתי חולים, אוניברסיטאות, אגודות לצרכים מיוחדים וחברות טכנולוגיה.

לקבלת מידע נוסף ולתרום לקמפיין של VoiceItt ראה: https://www.indiegogo.com/at/talkitt

 

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד