אורקם השיקה את OrCam Read מכשיר לסיוע בקריאה

5/10/2021
 
 

חברת אורקם הישראלית השיקה ב-4.10.21 מכשיר שנועד לסייע למתמודדים עם מגוון קשיי קריאה | המכשיר יודע לסרוק ולהקריא באופן קולי טקסט מודפס או דיגיטלי מכל משטח, בכל מקום וגם ללא חיבור לאינטרנט

אורקם ריד הוא מכשיר קריאה דיגיטלי המתקדם ביותר בעולם ומופעל בעזרת מצלמה זעירה. ה- OrCam Read יודע לסרוק ולהקריא באופן קולי טקסט מודפס או דיגיטלי מכל משטח. עם מכשיר ה Read תוכלו לקרוא עיתונים, ספרים וטקסטים על גבי צג המחשב או הסמארטפון, ועוד.

טכנלוגיית הבינה המלאכותית הייחודית של אורקם זכתה באינספור פרסים ברחבי העולם. מכשיר ה- OrCam Read מתואר כ"מכשיר יוצא דופן לשימוש בעבודה, בחינוך ובמסגרות קהילתיות ". למי מיועד מכשיר ה-OrCam Read?

אורקם ריד מסייע למתמודדים עם מגוון קשיי קריאה ולמידה כולל דיסלקציה ועייפות בקריאה. השימוש במכשיר מצריך יכולת שמיעה, ושליטה מוטורית בידיים. האורקם ריד יכול לסייע למי שמתמודד עם כמויות גדולות של טקסט על בסיס יומי, כולל סטודנטים, אנשי מקצוע ועוד. ניתן להשתמש במכשיר ה- OrCam Read בכל סיטואציה, כולל מקומות עם תאורה חלשה, וללא צורך בחיבור לאינטרנט. המכשיר מסייע לקרוא בקלות כל טקסט מודפס או דיגיטלי בבית, במשרד ובתנאי חוץ.


באיזה שפות תומך ה-OrCam Read?

מכשיר ה- OrCam Read תומך בשפה העברית לצד שפות נוספות כגון אנגלית, צרפתית, גרמנית, ערבית ועוד. *בכפוף לדגם וגרסת הריד

לאתר OrCam Read - לחצו כאן >

 
דרג את הכתבהדירוג כתבה אורקם השיקה את OrCam Read מכשיר לסיוע בקריאה: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד