ספר מומלץ:"המלאכיות של עינב" / נורית פלג

30/10/2012
 
 
נורית פלג (הגדל)

 

תקופה די יבשה עוברת עלי... תקופה בה לא קורה כמעט כלום. אני גם לא רגילה לזה. כרגיל אני עסוקה בפרוייקטים, עבודה, מעורבות בקהילה והנה אני פתאום קמה מאוחר לא עושה כלום כמעט. כמעט. אני כן מתמקדת במשהו אחד. לאחר שש שנים, מאז יצא לאור ספרי הראשון, סיימתי לכתוב את ספרי השני ועכשיו יותר מתמיד אני מלאה אנרגיות - רוצה יותר מהכל להוציא את הספר לאור. אחרי התלבטות לאלו הוצאות לאור לשלוח, כשרובן כבר מבקשות גם דמי טיפול, או להוציא את הספר כספר אלקטרוני, פרדס הוצאה לאור הסכימה להוציא את ספרי, ולו רק 430 אנשים ירצו לרכוש את ספרי ב35 ש"ח בלבד...
קצת על עצמי
אני אישה בת 35, בוגרת תואר שני במידענות ותעודה בעיתונאות. אני נשואה לבעל מקסים, יוסי וולברג, שגם סייע לי רבות בכתיבת הספר השני. אני כבר עם מעל עשר שנות בניסיון בתחומי האינטרנט השונים, וכפי שכבר ציינתי: ספרי הראשון - אהבה על גלגלים - יצא לאור בשנת 2006 וזכה להצלחה מרובה. למעשה, אפילו עשו הצגה מהספר - בחטיבת ביניים - בביומו של תומר רוסו. לראות את ההצגה - היה אחד הדברים המרגשים ביותר שקרו לי. אהבה על גלגלים דן בנערה נכה המתאהבת דרך האינטרנט בנער בריא. הנערה מאהבה על גלגלים היא אני בדרים רבות. אני אמנם לא בכסא גלגלים, אבל אני סובלת ממחלה גנטית - דיסאוטונומיה משפחתית.
בשל מגבלותי, אני גם מאוד פעילה באוכלוסיית האנשים עם המוגבלויות. ארגנתי בעבר מפגשים דרך הפייסבוק, הצעתי תמיכה וחברות לאנשים ולי, ואפילו ארגנתי יריד תעסוקתי לאנשים עם וגבלויות.

קצת על הספר
הספר - מלאכית של צעינב - הינו רומן לבני הנעורים. הסיפור הוא קצת ספר מתח, קצת ספר פסיכולוגי אך הכל כתוב בצורה קלילה וזורמת. הספר דן בשני, נערה שנמצאת לקראת שנתה האחרונה בבית הספר, והיא נוסעת למסיבת קיץ. הכל בסדר גמור, עד ששני חשה שללא ידיעתה היא שתתה אלכוהות ובדרך חזרה היא די שתוייה. מתברר בהמשך שמישהו מהל את הפונץ' שלה בכוונה לשכר אותה ולהביאה למיטה. שני, שררק במהלך הנסיעה הביתה קולטת שהיא תחת השפעת אלכוהול ואז מבחינה בילדה פצועה על הכביש. שני משוכנעת שהיא דרסה את אותה ילדה והיא עומדת לצידה כל הזמן מאותו רגע שהיא מגלה שאותה ילדה - עינב - לא זוכרת כלום מחייה והיא נותרת בודדה בחיים. בין השתיים נוצר קשר מיוחד, ויחד עם שני, הקוראים מגלים מי היא עינב ומה עולמה.

זהו, נשמע לכם מעניין? אז אתם מוזמנים לרכוש את הספר ברכישה מוקדמת בקישור הזה: http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=578
אשמח מאוד אם תסייעו לי, שכן נותר לי רק עשרים ואחד ימים ואני במירוץ נגד הזמן.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד