עורכים לחג / רינת סביר
7/09/2009
 
 
הגדל

הספר "עורכים לחג" הינו ספר מתכונים ראשוני וייחודי המכיל אסופה מובחרת של מתכונים ביתיים לחגי ישראל ממטבחן של נשים חרשות וכבדות שמיעה.

את הספר מלווים עיצובי שולחן מרהיבים לחגים השונים עם הסברים מפורטים כך שכל אחד ואחת יוכלו לערוך שולחן לחג ולבשל ארוחה לחג הרצוי.

בספר משולבים אוסף צילומים של שפת הסימנים הקשורים לחגי ישראל ולכל נושא האוכל והבישול.

אחת המטרות של הספר, היא לפתוח צוהר נוסף לעולמם של החרשים/כבדי שמיעה ולהביא לתודעת ציבור השומעים את חשיבותה של שפת הסימנים המהווה אמצעי תקשורת חשוב בעולמם של החרשים/כבדי שמיעה.

כל ההכנסות ממכירת הספר הינן לפרוייקט ילדים חרשים וכבדי שמיעה בסיכון!

מרבית הילדים החרשים וכבדי השמיעה נולדים למשפחות שומעות, עבורן זוהי תחילתו של מסע ארוך בהתמודדות עם החרשות של ילדם.

למרבית ההורים ישנה שאיפה שילדם יהיה ככל הילדים ולכן הם חוששים לחשוף אותו לאנשים בעלי מוגבלות דומה. כתוצאה מכך, רבים מהילדים החרשים וכבדי השמיעה גדלים ללא תחושת שייכות לעולם השומעים מחד, וללא היכרות עם קהילת החרשים וכבדי שמיעה מאידך. רבים מהם חשים בדידות ותסכול והסתגלותם החברתית נמוכה.

פרוייקט חונכים חרשים חונכים ילדים חרשים בסיכון הינו פרוייקט חלוצי של המכון לקידום החרש שבו החונך הוא עצמו אדם חרש והוא משמש מודל חיובי עבור הילד החרש. החונך עוזר לילד לפתח זהות חיובית, הערכה עצמית וכן מספק לו כלים להתמודדות יעילה יותר.

אנו מזמינים אותך להיות שותף ולקחת חלק בהצלחת הפרוייקט. ברכישת הספר הינך תורם לפרוייקט חשוב זה וכך מסייע לעוד ילד להצטרף לקהילה כבוגר אחראי, משכיל ושלם עם עצמו!

להזמנת הספר

המכון לקידום החרש
רח' טשרנא 7 תל אביב

לרכישות מרוכזות צרו קשר עם נעה יגר
מקדמת קשרי קהילה
המכון לקידום החרש
 noa@dpii.org
פקס: 03-6316891
טל': 03-6311595

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד