פרייז'ר ובילי חתול הרחוב

20/06/2012
 
 
פרייז'ר בן ה-4 וחתול הרחוב בילי

פרייזר בות אובחן כסובל מאוטיזם בגיל 18 חודשים, כשהוריו שמו לב שאינו מתפתח בהתאם לבני גילו. הוא התקשה לדבר, להתייחס להוריו, להביע רגשות או לספור כמויות גדולות של מידע או גירוי חושי. לא פעם, התסכול הרב שבפעילויות שאנחנו רואים כיומיומיות, הביאו את פרייזר לדמעות. כל זה, עד אשר הגיע לחייו בילי,  חתול הרחוב היפה הזה שננטש על ידי בעליו הקודמים בבית סגור, וניצל על ידי ארגון צער בעלי חיים מקומי.

 

לפני כשנה, לקחו ההורים את פרייזר למחסה לחיות, בתקווה למצוא לו שם חבר על ארבע שיסייע לו להתמודד עם המציאות של חייו. מיד, ניגש בילי החתול לפרייזר, נשכב על רגלו, והחל לגרגר בקול.


"זה החתול שלנו," אמר פרייזר, אז בן שלוש. "אפשר לקחת אותו הביתה".

 

אכן, בילי מצא לעצמו מקום בטוח לצד פרייזר, שלא חוסך בתשומת לב לחבר הפרוותי שלו. לדברי אמו של פרייזר, נוכחות החתול שינתה את רמת הלחץ והמתח בהן נמצא פרייזר, והורידה אותן משמעותית. בכל פעם שנראה שפרייזר מתעצבן על משהו, בילי מיד שם לתת כתף פרוותית, או סתם להיות מעמד לספרי קריאה. אמו של פרייזר טוענת שהחתול בילי הוא לא פחות מהתגלמות המלאך השומר של בנה. אנחנו לא היינו מגזימים עד כדי כך, אבל באמם אין כמו האושר על פניו של ילד קטן לו חיית מחמד נאמנה ואוהבת.

 

בילי ופרייז'ר משחקים בחוץ פרייז'ר מניח וקורא ספר על בילי

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד