אירוע התרמה ייחודי לקידום ספורט ואורח חיים בריא לאנשים עם מוגבלות שכלית

ביום חמישי, 29.5.14, יתקיים אירוע התרמה ספורטיבי של חברי אגודת ידיד אקים, בראשות הגב' אילנה נוריאל, במועדון כושרGREAT SHAPE בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, בהשתתפות אנשים עם מוגבלות שכלית, בכירי העולם העסקי, בכירי אקים ופעילים, במטרה לגייס כספים לטובת המשך קידום ספורט, בריאות ואורח חיים פעיל לכ- 34,500 אנשים עם מוגבלות שכלית.

אגף לתרבות חינוך וספורט באקים  מפעילה שרותי ספורט לאנשים עם מוגבלות שכלית ושומרת על זכותו של האדם עם מוגבלות שכלית ליהנות מאורח חיים בריא, מתכניות ספורט איכותיות בקהילה ובדיור החוץ ביתי.  

אקים מציעה מגוון פעילות ספורט אישיים, קבוצתיים, במגוון הענפים המקצועיים והעממיים לאנשים עם מוגבלות שכלית, בכל מסגרות החינוך והשיקום באמצעות: ימי ספורט כלליים , ימי ספורט ענפיים, צעדות, מסעות אופניים, ימי כייף בטבע, טיולים ועוד . 

אקים פועלת להקמת פרויקטים רב שנתיים של תכניות שיקום בתנועה ובספורט וחוגים רב שנתיים במגוון ענפי ספורט כגון כדורסל, כדורגל ועוד, ומקדמת תכנית להליכה למען אורח חיים בריא. כמו כן, מפעילה אקים תכניות פעילות מיוחדות לאנשים ברמות מוגבלות שכלית נמוכות ומרותקים לכיסאות גלגלים. 

ביום  חמישי, 29.5.14, יתקיים אירוע התרמה ספורטיבי של חברי אגודת ידיד אקים, בראשות הגב' אילנה נוריאל, במועדון כושרGREAT  SHAPE  בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, בהשתתפות אנשים עם מוגבלות שכלית, בכירי העולם העסקי, בכירי אקים ופעילים, במטרה לגייס כספים לטובת המשך קידום ספורט, בריאות ואורח חיים פעיל לכ- 34,500 אנשים עם מוגבלות שכלית.

 


תאריך 29/05/2014 17:00 19:30
מיקום במועדון כושרGREAT SHAPE בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד