גלגלי אהבה - מסע האופניים השנתי למען ילדי בית החולים אלי"ן

אירוע צדקה ספורטיבי בינלאומי הגדול, המורכב והארוך ביותר בישראל.

גלגלי אהבה הינו מסע אופניים שנתי בן חמישה ימים לגיוס תרומות למען ילדי בית החולים אלי"ן בירושלים. במסע משתתפים מאות רוכבים ומתנדבים מהארץ ומרחבי בעולם. בנוסף, מתקיים מסלול גלגאלין חד-יומי.

מסע גלגלי אהבה ה-14 למען שיקום ילדי בית חולים אלי"ן יזנק ביום א' ה- 27 באוקטובר 2013 מעמק חפר ויסתיים ביום ה' ה- 31 באוקטובר בבית חולים אלי"ן בירושלים.  מסלול 'גלגאלין', חד יומי, יתקיים השנה ביום חמישי ה- 31 באוקטובר.

לבחירתכם חמישה מסלולים שונים של חמישה ימים: כביש, תיירותי, כביש אתגרי, שטח רגיל ואנדורו

בנוסף קיים מסלול גלגאלין - חד יומי - כביש או שטח

גיוס תרומות למען שיקום ילדי בית חולים אלי"ן:

על פי מודל 'הרכיבה למען מטרה' של גלגלי אהבה, כל אחד מהמשתתפים במסע רותם למען המטרה את מעגל החברים, בני המשפחה והעמיתים בעבודה. כאשר אלה נרתמים ותורמים בשמו לבית חולים אלי"ן, בכך הם למעשה גם מעניקים חסות להשתתפותו במסע.

כל רוכב במסע 'גלגלי אהבה' מתחייב לגייס תרומות בסך מינימאלי של $2,500 עד ה- 15.12.13. רוכבים רבים מציבים לעצמם יעד גיוס גבוה יותר.

אופיו המיוחד והמשפחתי של המסע הפך עם השנים את גלגלי אהבה למוקד משיכה לרוכבי אופניים, מתנדבים ותורמים רבים אשר מרחיבים מדי שנה את מעגל המשתתפים המונה כיום רבבות תומכים. בשנת 2011 בעזרת כ- 700 משתתפים מ-10 מדינות אשר גייסו תרומות מכ- 15,000 תומכים הצלחנו להגיע ליעד איסוף התרומות בסכום של כשניים ורבע מיליוני דולרים.

משרד גלגלי אהבה עומד לרשותכם בכל פניה ובקשה במייל wol@alyn.org או בטלפון 02-649-4231.

 

לאתר גלגלי אהבה - לחצו כאן


תאריך 27/10/2013 - 31/10/2013
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד