תחרות המחול "גלגל הזהב" - רוקדים על כיסאות גלגלים בפארק הרצליה

גיגת ריקודים מרגשת ביום חמישי, 24/5, בפסטיבל המחולות הארצי לרקדנים נכים על כיסא גלגלים, שגולת הכותרת שלו היא תחרות המחול הייחודית "גלגל הזהב", בה מתחרים זוגות רוקדים שבהם אחד מהם יושב על כיסא גלגלים

זו השנה ה-11 שפסטיבל המחולות לרקדנים נכים מתקיים בהרצליה וסוחף רבבות, חובבי מחול ואחרים, שבאים לראות כיצד אנשים אינם נכנעים למוגבלות ומגשימים את אהבתם למחול.

 

הערב ייפתח במופע מחול מרהיב של כל להקות הנכים על כיסאות גלגלים מרחבי הארץ, בשילוב להקות מחול רגילות. את הפסטיבל תוביל להקת "גלגל במעגל"  מהרצליה, המשלבת בתוכה רקדנים נכים וללא מוגבלות. בנוסף, תתקיים תחרות "גלגל הזהב" שבמסגרתה יתחרו חמישה זוגות. הופעותיהם של הזוגות המתחרים ישולבו בין ההופעות של להקות המחול. השופטים בתחרות הם בעלי שם בתחום המחול: קלוד דדיה ודנה פרנס. הכניסה חופשית.

 

עד להכרזת שמות הזוכים, תתקיים הופעה חיה ומלהיבה של הזמר צביקה פיק ("המאסטרו"). בסוף הערב יוכרזו שמותיהם של בני הזוג הזוכה בתחרות.

 

את הערב מפיקה מחלקת התרבות, נוער וספורט בעיריית הרצליה, הבמאי הוא רוני סימן טוב.

 

ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן: "זהו ערב מרגש המעיד על כוח הרצון והנחישות. אין כמותו להעיד שהרצליה היא עיר שבה חלומות ושאיפות אכן מתממשים, לא משנה על אילו מגבלות יש להתגבר".

 

האירוע בפארק הרצליה, ב-24/5, יום חמישי, 20:00, הכניסה חופשית   
   
לפרטים נוספים:   
דורית בסמן-קובל, דוברת עיריית הרצליה, 050-3045703, 09-9591508
מלכה זהר שחר, ע. דוברת עיריית הרצליה, 09-9529802 


תאריך 24/05/2012 20:00 22:00
מיקום פארק הרצליה
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד