אודיסיאה – תיירות מונגשת

 
 

אודיסיאה – תיירות מונגשת בע"מ/ "עולם – מונגש" חרתה על דגלה להנגיש את עולם הטיולים, החופשות והנסיעות לאנשים עם מוגבלויות פיסיות, נפשיות ו/או שכליות, מתוך אמונה כי הינכם ראויים וזכאים לטיולים איכותיים ביותר, זאת בלא לוותר על פתרונות שמתחשבים בצרכים המיוחדים שלהם.

חברתנו גאה בכך שנפל בזכותה לטפל עד היום בעשרות רבות של אנשים עם מוגבלויות צרכים מיוחדים כאלה ואחרים, שביקשו לממש את זכותם היסודית לטייל, לנפוש, ליהנות ולחוות את העולם הגדול, תוך ביטחה, ביטחון, רוגע ושקט נפשי, כשהם יודעים שיש על מי שאפשר לסמוך, ושיש מי שמטפל עבורם במקצועיות וב"אכפתיות" במלוא צרכיהם הייחודיים.

לא בכדי נבחרה חברתנו להוציא טיולים "מיוחדים" על ידי הארגונים והעמותות המובילים בארץ.

אנו מציעים הן טיולים מאורגנים בקבוצות בהתאם לאופי המיגבלה, והן טיולים פרטיים שמלווים על ידינו עד לפרט האחרון, כך שתוכל לטייל בדרך שלך ובקצב שמתאים לך, לשאיפותיך ולצרכיך.

באיזה משני סוגי הטיולים שתבחר, "אודיסיאה – תיירות מונגשת" נמצאת כאן כדי לטפל עבורך במלוא ההיבטים התיכנוניים והלוגיסטיים המיוחדים הנדרשים לשם נסיעה או טיול לחו"ל. לשם כך עומדים לרשותה בכירי הספקים בחו"ל וטובי אנשי האופרציה בארץ - כולם בעלי התמחות וניסיון ספציפיים בטיולים לאוכלוסיות מיוחדות. אלה, יחד עם מערך בתי המלון והרכבים המתאימים למגבלה הספציפית ויחד עם מערך ה"מלווים האישים" (Care Takers) המיומנים ומוכשרים שעומדים לרשותה, מאפשרים ל"אודיסיאה – תיירות מונגשת" לספק לך טיול מושלם ובטוח, יהיו צרכיך המיוחדים אשר יהיו, והכול תוך התאמה אישית מלאה גם לצרכיו של הנוסע וגם לשאיפותיו וחלומותיו.

בזכות יכולותיה המוכחות, יחסה האישי וה"אכפתי", ועמידתה של "אודיסיאה – תיירות מונגשת" במלוא הסטנדרטים הצרכניים, זכתה "אודיסיאה – תיירות מונגשת" בתו - תקן "אמון הציבור", מה שמבטיח לפונה חוויה תיירותית מושלמת.

טל. 03-6525625  או חייג באותיות: (03) " ט י ו ל ח ו ל".

אתר אינטרנט: olam-mungash.co.il

פייסבוק קהילתי: https://www.facebook.com/accessible.tourism.il/

מייל: info@olam-mungash.co.il

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד