חוזרים לשגרה: מתנדבי ניצ ביום הדרכה לקידום הנגישות והשילוב ביחידה לקידום נוער בקריית ביאליק

 
 
צוות המתנדבות בפעולה

 

 

 

מתנדבות נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי, רחל שפק ובתיה טאובר עם כלבת הנחייה אמי, העבירו מיזם להגברת המודעות לנושאי הנגישות וקבלת האחר לתלמידי ומורי היחידה לקידום נוער באגף החינוך בעיריית קריית ביאליק בראשותה של שרון שר-וייס. המיזם, במימון עיריית קריית ביאליק, התקיים במעמד טלי סוקניק סגנית מנהל אגף החינוך במתחם הנגיש והמרשים של היחידה לקידום נוער, אשר עושה מלאכת קודש בקידום ובחיזוק תלמידים.

לאחר הרצאה שהעבירה רויטל, התלמידים חוו שלוש מוגבלויות - ראייה, ניידות ושמיעה, התנסו בהן ושמעו סיפור חיים ממתנדבות עם מוגבלות תואמת.

 

בני נוער בהדרכה

 

היה מרגש לשמוע את רשמיהם הנרגשים של התלמידים והצוות. מרגשת גם העובדה כי זה המיזם הראשון בצפון, לאחר תקופת סגר קורונה - מצב אשר חייב את כל אמצעי הזהירות על פי התו הסגול.

 

מרגשות במיוחד מילויה של שרון מנהלת היחידה לקידום נוער אשר נשלחו לאחר המיזם:


"רויטל יקרה
, ברצוני להודות לך ולמתנדבות המקסימות רחל ובתיה על המפגש המרתק ומעורר ההשראה. תודה על כך שחלקתן איתנו ועם תלמידי היחידה לקידום נוער את סיפורי החיים האישיים שלכן ואפשרתן לנו לחוש ולו במקצת את חווייתם של אנשים עם מוגבלויות שונות. הסדנא הייתה מרגשת והשאירה חותם רב בקרב התלמידים והצוות. תודה רבה לראש העיר אלי דוקורסקי על התמיכה במיזם וכן למנהל אגף החינוך- עמי ראובן וסגנית מנהל האגף טלי סוקניק על כך שאפשרתם לתלמידי קידום נוער לחוות את הסדנא המשמעותית ובעלת הערך הרב."

 

 

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד