"הורה איל"ן חיפה" הופיעה בפסטיבל כרמיאל 2016

24/07/2016
 
 
"הורה איל"ן חיפה" הופיעה בפסטיבל כר

להקת הריקודים "הורה איל"ן חיפה", הראשונה מסוגה בארץ, הופיעה בפסטיבל כרמיאל 2016 שהתקיים ב-21-19 ביולי. הלהקה הופיעה בהיכל הספורט "הורוביץ" במסגרת המופע "100% אמנות"

 

"הורה איל"ן חיפה", המציינת 28 שנים להיווסדה, הוקמה על ידי מר נגה רוזנטל, כרעיון שהובא מגרמניה - ריקודים על כיסאות גלגלים, בלוויית בני זוג מתנדבים "עומדים". הכוריאוגרפית והמרקידה של הלהקה הינה מרגריטה פוליאקוב, אשר שמה את הדגש על ריקודים סלוניים ולטיניים.


מליאת הלהקה הופיעה בשני קטעים: - "פאסדובלה" ו"נעורי זהב". בנוסף הופיעו שני צמדים מרקדני הלהקה: חיה לביא ורחלי כהנא בריקוד "במשב הזיכרונות" ורויטל ויורם סבירסקי הופיעו בריקוד ואלס וינאי מאת יוהאן שטראוס. ארבעת הקטעים הינם פרי הכוריאוגרפיה של מרגריטה פוליאקוב.


קבוצת ריקודים נוספת מהלהקה, "קבוצת תמר", הופיעה גם כן במסגרות אלו בקטעי ריקוד "מפגשים" ו"ממני". הקבוצה מופיעה בסגנון של ריקוד אומנותי על טהרת ה"יושבים" בלבד, ללא סיוע בן-זוג "עומד". המרקידה והכוריאוגרפית של הקבוצה הזו הינה תמר סרוקה.

 

הלהקה, המונה 26 רקדנים, משתתפת במשך השנה בפסטיבלים שונים וכן בהופעות בפני בני נוער ובוגרים כחלק ממיזמי ההסברה של עמותת נגישות ישראל, המקדמים את נושאי הנגישות וקבלת השונה.

 

רויטל ויורם סבירסקי הופיעו בריקוד ואלס וינאי   חיה לביא ורחלי כהנא בריקוד "במשב הזיכרונות"  

להקת הריקודים "הורה איל"ן חיפה" הופיעה בפסטיבל כרמיאל 2016

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד