מפגש מרגש של ח"כ אילן גילאון עם מתנדבי נ.י.צ.

1/11/2015
 
 
ח"כ אילן גילאון במפגש עם מתנדבי נגישות ישראל

ביום ה' 29.10.15 נפגש ח"כ אילן גילאון בבית קסלר בקריית חיים עם מתנדבי נגישות ישראל צפון-נ.י.צ., במסגרת מפגשם החודשי המסורתי.

כשותף אמת למאבק, אילן התקבל בחום ובאהבה על ידי מתנדבי נ.י.צ.; הוא שיתף אותם בסיפורו האישי, חלק עימם את המאבק לקידום הנגישות וקבלת השונה במדינה, את התקדמות החקיקה של תקנות הנגישות בכנסת ואת מאבקו הבלתי נלאה לחברה טובה, צודקת ושוויונית יותר.

לאחר הדברים שנשא, נפתח דיון ער של שאלות ותשובות בנושאים שונים ורלוונטיים לנגישות, קבלת השונה וזכויות אנשים עם מוגבלויות. אילן ענה בסבלנות ובתשומת לב על השאלות הרבות וניכר היה כי חש בבית.

בסיום המפגש המרגש, העניקו מנהלי נ.י.צ. ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי וגיורא לב, לאיש המופלא ולצוותו שי צנוע פרי עבודתם של משתקמי "בית מרים" של איל"ן חיפה.

דבריו של ח"כ גילאון לאחר הביקור:

"השמיים הם הגבול - וגם אותם ננגיש!"

"אני מסיים עכשיו יום גדוש בקריות, שהתחיל בביקור בבי״ס אורט קריית ביאליק, שבו פועלות שלוש חטיבות - עליונה ושתי חטיבות ביניים, שהן מותאמות ומונגשות בצורה מוחלטת ומופתית לילדים עם צרכים מיוחדים. ולא רק זה, יש להם גם להקה נהדרת שהופיעה בפניי ועשתה טוב על הלב.

משם המשכנו, הצוות שלי ואני, לבית קסלר - נווה איל״ן בקריית חיים, למפגש עם עשרות פעילי עמותת נגישות ישראל בצפון (נ.י.צ.), חבורה מרגשת של חברים שעושים מעל ומעבר, יום יום, כדי להפוך את הצפון לנגיש יותר.

מרגיע אותי לראות את האנשים האלה, שמבינים שנגישות היא תכלית הכל, שהיא תפיסת העולם! שאיתה נרוץ - גם אם על רגל אחת - ושתתווה את דרכינו. מהפכת הנגישות בפעולה. מדהים!"

אכן, זכינו בו!

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד